Pracovní nabídky

PROFESIONÁLNÍ MANAŽER VZDĚLÁVÁNÍ se znalostí RJ

Mezinárodní jazyková škola v centru Prahy hledá do svého kolektivu manažera v oblasti jazykového vzdělávání pro práci s českými a zahraničními klienty.

Požadujeme: dobrá znalost češtiny, ruštiny, komunikativní angličtina, VŠ vzdělání (management vzdělávání, mezinárodní vztahy či ekonomika a management), znalost procedur: nostrifikační zkouška, uznání středoškolského vysvědčení, rovnocennost vysokoškolského diplomu, velmi dobrá znalost práce na PC, vysoké pracovní nasazení zaměřené na výsledky, samostatnost, pracovitost, cílevědomost, flexibilita, velmi upřednostňujeme pracovní zkušenosti v mezinárodních studentských organizacích, orgánech státní správy (DZS, MŠMT či MZV) či dlouhodobější práce v univerzitním prostředí na obdobné pozici. 

Věk: 27-43 let

Náplň práce:  vyřizování objednávek, telefonní hovory, osobní kontakt se zákazníky - zahraničními studenty přijíždějící do ČR, sepisování smluv, tvorba rozvrhu, příprava podkladů nutných ke kladnému vyřízení studentských víz do ČR, podkladů k nostrifikaci, komunikace s MVČR, zastupitelskými úřady v zahraničí, vysokými školami po celé ČR, zástupci MŠMT, práce s informačním systémem jazykové školy. 

Nabízíme: nabízíme dlouhodobou práci v seriózní společnosti, příjemné pracovní prostředí, přátelský profesionální kolektiv, dobré finanční ohodnocení. 

Plat: výše platu se stanovuje na základě výsledku pohovoru. 

Nástup: po dohodě

Kontaktujte nás výhradně prostřednictvím elektronické pošty, svoje CV posílejte na adresu:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Do předmětu zprávy napište: PROFESIONÁLNÍ MANAŽER VZDĚLÁVÁNÍ se znalostí RJ